SEO HİZMETİ

SEO Hizmeti kapsamında web sayfalarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması için yaptığımız çalışmalar bulunmaktadır. Bu sayede web sayfalarınız kelime ve bölge bazlı üst sıralarda gösterilmekte, sizler de bunun keyfini çıkartmaktasınız. Tabi ki iş yoğunlundan dolayı şikayetçi olmazsanız.

SEO Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO kelimesi Search Engine Optimization olarak açılıma sahip olmakla birlikte Türkçe’si, Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçmektedir. Yani bu da web sayfalarınızın arama motorlarının istediği şekilde kodlanması, yazılması ve tasarlanması anlamına gelmektedir. Web sayfanız ne kadar arama motorunun istediği gibi ise o kadar sevimli görünmekte ve üst sıralara taşınmaktadır. Türkiye ve dünyada en çok kullanılan arama motoru Google’dır. Sizler de arama yaparken istediğiniz kelimeyi yazar ve çıkan sonuçlarda en üst sıralarda bulunan (reklamlar hariç) web sayfalarından birisine sahip olabilirsiniz.

Zamanımızda artık hiç kimsenin cadde cadde, sokak sokak bir çilingirci ya da camcı ya da bilgisayarcı aramadığını bilmekteyiz. Sizlerin işiyle de ilgili inanın durum genellikle budur. Bu sebepten Web sayfanız olmazsa olmazlar arasında olduğu gibi bir sonraki aşama mutlaka SEO Çalışması yaptırmanızdır.

seo hizmeti

seo hizmeti

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için web sayfanızın kodlaması, tasarlanması kadar bir önemli nokta da mutlaka ziyaretçi sayısıdır. Sizler de kendi web sayfalarınızın reklamını sosyal medya aracılığıyla, kartvizitlerinize yazılmasıyla, broşürlerinizde yer vererek yaptırmalısınız. Bu daha kısa zamanda sonuç almanız için önemli bir etkendir.

SEO çalışmalarımızdan birisini örnek vermekte gerekirse;

www.kayavinc.com web sayfası için yaptığımız “bayrampaşa vinç kiralama” kelimesiyle ilgili çalışmamız kısa zamanda sonuç vermiş olup, yıllardır ilgili firmanın teşekkürlerini almaktayız.