KURUMSAL MAIL

Kurumsal Mail Hizmetimiz sayesinde sizler de ücretsiz olan hotmail, gmail gibi maillerden kurtularak tamamen size ait olan ve firma ünvanınızın da geçtiği mail adreslerine sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey biz ve bizim gibi bilişim firmaları ile iletişime geçmektir.

KURUMSAL MAIL

Günümüzde vergi dairelerinin de istemiş olduğu mail adresleri (-ki bu mail adreslerine yasal bildirimler yapılmaya başlandı) sizlerin kontrolünde ve hiç kimsenin kontrol edemediği adresler olmalıdır. Bir hotmail ya da gmail hesaplarınızı dünya üzerinde herkes basit bir kaç yöntemle kırabilir ve içerisinde çok önemli gerek şirket gerekse özel bilgilerinize erişebilir. Kurumsal mail adresi kullanarak bu ve benzeri istenmeyen olayların önüne geçebilir aynı zamanda da prestijinize katma değer eklemiş olursunuz.

Kurumsal mail adresleri ismini@firmaünvanınız.com şeklinde olabileceği gibi .com.tr .net.tr, .org.tr, .biz.tr gibi uzantılara da sahip olabilir. Bu ve benzeri bir çok alan adı uzantısı satışa sunulmuş olup size uygun olanı seçmekte tamamen özgürsünüz ( tabii başkaları tarafından alınmamış ise )

Kurumsal mail adreslerinizi 10 dakika gibi kısa bir sürede oluşturmak bizlerin en büyük iddialarından birisidir. Eğer alan adınız boşta ise ve sizler .com, .net, .org, .biz uzantılarına sahip bir alan adı ( mail uzantınız) istiyorsanız tabii ki.

Eğer .com.tr gibi Türkiye’de ODTU tarafından sağlanan uzantılara sahip olmak istiyorsanız süre anlamında maalesef 10 dakikayı geçmekte ve tamamen ODTU’nün yoğunluğuyla doğru orantılı olarak 1-3 gün arası sürebilmektedir. Buradaki prosedürde sizlerden Ticaret sicil gazetesi beyanı, nüfuz cüzdan sureti, şirket adresiniz ve telefon numaralarınız istenmekte, ODTU’nün onayına sunulmaktadır.

kurumsal mail

kurumsal mail

Alan adınızı sorgulamak için bizlere mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak alan adı sorgulamanızı sizinle telefondayken anında yapabilir ve sonrasında gerekli işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Örneğin Firma ünvanınız “Boranet Bilgisayar” ve sizler kurumsal mail adresi istiyorsunuz. Alan adınızın kontrolünde “boranetbilgisayar.com” boşta ise sizin için hemen alımını yapabilir ve 10 dakika içerisinde istemiş olduğunuz info@boranetbilgisayar.com mail adresini açabiliriz.

Telefonla aramak istiyorsanız : 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76

E-Mail atmak istiyorsanız : info@boranet.com.tr